ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.67
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Kam bych se vydala?

Pokud bych měla možnost se vydat na dlouhou cestu, tak by to asi bylo někam do Afriky - za sluníčkem. A kdybych měla neomezený čas, cestou bych projela ještě nějaké země Evropy. Moje cesta by pochopitelně začala v Česku. Cesta tam by asi vedla přes jednoho z našich sousedů, Rakousko, a poté do Itálie. V Itálii bych se zastavila v hlavním městě Řím. Dále bych se nechala dopravit lodí do Tuniska. Postupně bych to vzala přes Libyi, Egypt, Súdán, Etiopii, Keňu a Tanzanii. Odtud bych se lodí přepravila na ostrov Madagaskar, který znám pouze ze stejnojmenného animovaného filmu, kde se mi ale zdál hezký. Zde by se mi líbilo vidět lemury. Strávila bych zde pár dní a poté bych zase lodí přeplula do Mosambiku, a odtud přes Zimbabwe, Zambii, Angolu do Konga. Po návštěvě Konga bych nasedla do letadla směr Alžírsko a z Alžírska bych se přesunula do Maroka. V každé zemi, kterou bych projížděla, bych navštívila nějakou tu památku nebo přírodní zajímavost. Z Maroka bych se dopravila přes Gibraltarský průliv do Španělska. Cestou ze Španělska bych určitě zavítala do Francie navštívit její hlavní město Paříž, kde bych pobyla tak dva dny. Z Francie bych se vydala do Švýcarska, Německa a poté zpátky domů - do Česka.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: WeRCziNAa, 12.05.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kam bych se vydala?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­