ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.20
Hodnoceno: 5x Prosím, ohodnoť práci

Je globalizace dobrá?

Myslím si, že globalizace je dobrá věc. Lidé jsou si tak bližší a dokáží lépe pochopit svět ostatních. Dříve jsme si byli všichni takoví cizí. Nyní, jak jsou propojeny všechny kontinenty, se mohou lidé seznamovat s jinými lidmi a nacházet tak nová přátelství.

Všechny zvláštnosti a různé zvyky jiných národností už nám nejsou tak cizí a dokážeme je akceptovat. Díky globalizaci se lidem i v těch nejchudších oblastech daří lépe. V Africe se třeba staví školy, aby děti mohly studovat. Tohle je ta dobrá stránka globalizace, nemyslíte? Ale co ta odvrácená stránka?

Co se týče obchodu, všechny země už jsou na sobě závislé. Jakmile má jedna země velké dluhy, stáhne dolů všechny ostatní. Celá ekonomika je vlastně tou špatnou stránkou globalizace.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: rvi-t, 11.03.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Je globalizace dobrá?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­