ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.88
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

Jaká bych byla učitelka?

Je mi kladena těžká otázka. Kdybych se měla stát učitelkou, jaká vůbec bych byla? Určitě bych chtěla, aby mí žáci ve mně viděli autoritu a abych pro ně byla váženou osobou s mnohými znalostmi. Otázkou je, jak bych toho dosáhla. Je zřejmé, že dobrá učitelka se neobejde bez důkladného vysokoškolského vzdělání, aby mohla své žáky hodně naučit. Jaké by tedy bylo mé chování k nim?

Mým největším přáním by bylo spojit zábavu a učení. Kdyby se někdo chtěl nechat dobrovolně vyzkoušet, ráda bych ho vyvolala a měla k němu milý přístup. Byla bych málo přísná, co se známkování týče, ale současně bych vyžadovala určité znalosti. Jak se ale takovou učitelkou stát?

Protože vím, jak je toto povolání náročné, učitelkou bych se stát nikdy nechtěla.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kristýna Malinová, 24.05.2009

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jaká bych byla učitelka?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­