ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Jaká bych byla učitelka? (2)

Základní otázkou je, zda bych na to měla nervy. Být učitelkou je podle mě velmi náročné a vyčerpávající povolání, které nemůže dělat jen tak někdo. Učitelka musí být spravedlivá, trpělivá a hlavně odvážná čelit své třídě. Nejde pokaždé jenom o to, jestli učitelka něco umí, ale jestli to také umí žáky naučit. Dobrý učitel totiž není vždy ten, kdo dává lacino dobré známky. Musí umět třídu zaujmout a pro dané téma vzbudit zájem.

Učitelka - většina z nás si představí osobu, s níž trávíme čas ve škole a někdy nás to pěkně otravuje. Učitel je ale osobou velmi důležitou, protože nás vzdělává. Kdybych se měla rozhodnout, raději bych učila na prvním stupni základní školy malé děti než puberťáky na druhém stupni. Kdo ví, jaké povolání si nakonec vyberu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Karolínka210, 15.04.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jaká bych byla učitelka? (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­