ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Jaká by měla škola být, aby vás bavila?

Jelikož ve škole trávíme většinu svého mládí, měla by být něčím zajímavá, měla by nás bavit. Ve škole je základem to, abychom se těšili na své kamarády a navzájem si vyměňovali své zážitky. Také bychom se měli zajímat o nové informace, tedy učit se. Ale právě tohle je u většiny mladých kamenem úrazu. Studenti se nechtějí učit ani ve škole ani doma, prostě je to nudí, raději si sednou k televizi či hrají hry. Aby teenageři rádi chodili do školy, měl by se změnit styl vyučování. Více by se mělo chodit do přírody, to pomůže v biologii. Mohli bychom se dívat na válečné filmy, lépe tak poznáme a pochopíme dějepis. A takhle by to mohlo být v každém předmětu. Praxí a zapojením všech smyslů do sebe mnohem raději pustíme informace. Vždyť i John Locke nám říká: "Nic není v rozumu, co by dříve nebylo ve smyslech."

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Anna Jakubíková/Smíšek, 05.11.2013

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jaká by měla škola být, aby vás bavila?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­