ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.81
Hodnoceno: 16x Prosím, ohodnoť práci

Jak si představuji svůj budoucí život? (2)

Už delší dobu se zamýšlím nad tím, na jakou školu nastoupím. Nejraději bych šel studovat vysokou školu v oblasti techniky. Nejspíš se moje volba bude upínat na ČVUT, a to konkrétně na fakultu elektrotechnickou (FEL) nebo na fakultu informačních technologií (FIT), protože si myslím, že má současná škola mě na tyto obory připraví, když si zvolím vhodné semináře v oblasti techniky a programování. Je mým snem stát se dobrým v oblasti programování a všeobecně v oboru elektrotechniky, proto by měla být moje volba dostatečně jasná.

Po úspěšném vystudování vysoké školy bych chtěl být zaměstnaný buď ve vývojářském centru, nebo v nějaké antivirové společnosti, kde - jak doufám - bych se toho mnoho naučil a byl bych zde platným zaměstnancem. Avšak nebylo by špatné být zaměstnaný i v nějaké společnosti na tvoření nebo spravování MMORPG her (AION, WoW, Diablo 3 apod.). Protože o těchto hrách něco vím a bylo by příhodné, abych se přičinil nejen na jejich hraní, ale i na jejich správě. Komunita by se mnou jako správcem asi byla spokojená a já bych do takové práce chodil rád. Avšak pokud mi nevyjde práce v tomto oboru a bude mě bavit jiná, nebudu zklamaný a povedu svůj život dál...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Dimerius, 13.05.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak si představuji svůj budoucí život? (2)







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­