ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.50
Hodnoceno: 24x Prosím, ohodnoť práci

Jak si představuji svoji budoucnost?

Tahle otázka mi v hlavě leží už léta. Chystám se jít příští rok na gymnázium, kde jsem si to chtěl ještě pořádně promyslet. V hlavě už mám ale nějakou představu, jak by asi mohla moje budoucnost vypadat a jakým způsobem bych ji mohl realizovat...

Po gymnáziu s maturitním vysvědčením v ruce bych šel na nějakou vysokou školu v Praze, ale stále přemýšlím, jaká vysoká škola by pro mne byla ta nejvhodnější.
Po jejím absolvování bych si chtěl najít nějakou práci, nejlépe někde v kanceláři, a jakmile bych byl finančně zabezpečen, založil bych si rodinu.
Kdybych náhodou měl nějaké peníze nazbyt, poslal bych je svým rodičům nebo do zemí, ve kterých se odehrála nějaká přírodní katastrofa.

Jenže i když už mám svou představou a své plány do budoucna, nikdy si přece nemůžu být jistý, zdali se mé představy opravdu někdy vyplní. A tak mi nezbývá, než jen tiše doufat a snažit se, abych svých cílů dosáhl či se k nim alespoň trochu přiblížil.

Na otázku Jak si představuji svoji budoucnost? tedy nemám jednoduchou a konkrétní odpověď.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Slayer, 27.06.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak si představuji svoji budoucnost?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­