ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.22
Hodnoceno: 9x Prosím, ohodnoť práci

Jak se mi líbí v naší třídě?

- zamyšlení s prvky vypravování

Na tuto otázku pro mě není jednoduché odpovědět. Začnu tedy vyprávět od samého začátku.
V roce 2005 jsem nastoupil do třídy 6.M s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů. Ze začátku se nás dohromady znalo jen pár, protože jsme se sešli z různých škol. Ovšem během půl roku jsme se mezi sebou poznali, k čemuž nám pomohl hlavně dvoudenní seznamovací pobyt v Budíkovicích, kde jsme spolu hráli různé hry a podnikali výlety do okolí. V 7. třídě, tedy o rok později, jsme jeli s celou třídou na lyžařský výcvikový kurz do Krkonoš. V jednom pokoji nás spalo 12 kluků. Protože nás bylo v pokoji tolik a k dispozici byla jen jedna televize, ze začátku jsme se vcelku hádali, na který program se budeme dívat, ale později na to stejně nebyl čas, neboť jsme trávili skoro celý den mimo chatu. Každý den večer jsme hráli všelijaké hry a s učiteli jsme zpívali písničky na dobrou noc.
Teď, v 8. třídě, se už velice dobře známe. Někdy proložíme povídání nějakým tím vtipem. O přestávkách se s kluky bavíme o hrách, které hrajeme po Internetu, nebo přes program Hamachi. Občas se sejdeme mimo školu, abychom si zahráli nějakou hru nebo abychom šli na trénink. Přes ICQ si dopisujeme, nejčastěji se ptáme, jak co udělat do školy. Je z nás teď myslím dobrý kolektiv.
V naší třídě se mi velmi líbí a rozhodně bych ji nevyměnil za žádnou jinou.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Archimonde73, 13.05.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak se mi líbí v naší třídě?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­