ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Jak na dovolenou?

"Letos bych chtěl na dovolenou někam dál než jen do sousedního města," říkáte si občas. Ale přitom už sami víte, že na to nemáte finanční prostředky. Jak následující situaci vyřešíte?

První možnost spočívá v tom, že nikam nepojedete a zůstanete doma. Tuto možnost bych zvolil já a myslím si, že snad i každý normálně smýšlející člověk. Když si něco nemůžu dovolit, tak se smířím s tím, že to mít prostě nebudu...

Druhou možností je vzít si půjčku. Jedná se však o ten snad nejhorší možný nápad. I když na druhou stranu je pravda, že vzpomínka na pěknou dovolenou vám zůstane ještě na hodně dlouho. Lépe řečeno: každý měsíc ji najdete ve schránce!

Ani třetí možnost bych nijak nedoporučoval, ale je o něco lepší než druhá. A sice - najdete si jiný a levnější styl cestování. Nebudete bydlet v hotelu s pěti hvězdičkami, ale jenom se třemi. Nepoletíte letadlem, ale využijete autobus. Způsobů, jak za dovolenou ušetřit, existuje dost a před odjezdem by bylo dobré je znát.

Možností, které bychom mohli zvolit při nedostatku financí na dovolenou, nalezneme opravdu několik, ale před konečným rozhodnutím je důležité danou variantu řádně a hlavně rozumně promyslet.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 31.05.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak na dovolenou?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­