ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 5x Prosím, ohodnoť práci

Já a sociální sítě

Jedná se především o internetové stránky, kde se po registraci - v naprosté většině zdarma - stanete jejich uživatelem. Pod pojmem sociální síť si většina lidí představí asi tu nejrozšířenější - Facebook. Existuje ale mnohem více sociálních sítí, které fungují úplně jinak, jako například YouTube.

Na sociálních sítích je dnes již většina populace. Používají je ke spojení s ostatními lidmi, zábavě, sdílení fotografií a k podobným účelům. Může tam ale být i nebezpečno (o čem jsme ovšem často poučováni). Komunikace s ostatními je mnohem snazší - například seznamování tam probíhá úplně jinak.

Na sociální síť můžete napsat prakticky, co chcete, a vždy se najde někdo, kdo vám uvěří. Je možné se s někým na internetu stýkat i dlouhé roky, ale neznat ho. Často to může být někdo jiný, než za koho se vydává.

A jaký k nim mám vztah já? Facebook a jemu podobné vůbec nepoužívám, podle mě to nemá smysl a je to jen "žrout času", ale najdou se některé, jako například YouTube nebo Skype, které používám velmi často a rád.
Někteří by "ty internety" nejraději zakázali. Sociální sítě jsou všem prospěšné, jen se musí dávat pozor, jak a za jakým účelem se používají.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Martet, 11.06.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Já a sociální sítěMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­