ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.83
Hodnoceno: 6x Prosím, ohodnoť práci

Já a sociální sítě

Jedná se především o internetové stránky, kde se po registraci - v naprosté většině zdarma - stanete jejich uživatelem. Pod pojmem sociální síť si většina lidí představí asi tu nejrozšířenější - Facebook. Existuje ale mnohem více sociálních sítí, které fungují úplně jinak, jako například YouTube.

Na sociálních sítích je dnes již většina populace. Používají je ke spojení s ostatními lidmi, zábavě, sdílení fotografií a k podobným účelům. Může tam ale být i nebezpečno (o čem jsme ovšem často poučováni). Komunikace s ostatními je mnohem snazší - například seznamování tam probíhá úplně jinak.

Na sociální síť můžete napsat prakticky, co chcete, a vždy se najde někdo, kdo vám uvěří. Je možné se s někým na internetu stýkat i dlouhé roky, ale neznat ho. Často to může být někdo jiný, než za koho se vydává.

A jaký k nim mám vztah já? Facebook a jemu podobné vůbec nepoužívám, podle mě to nemá smysl a je to jen "žrout času", ale najdou se některé, jako například YouTube nebo Skype, které používám velmi často a rád.
Někteří by "ty internety" nejraději zakázali. Sociální sítě jsou všem prospěšné, jen se musí dávat pozor, jak a za jakým účelem se používají.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Já a sociální sítěMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)