ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.09
Hodnoceno: 23x Prosím, ohodnoť práci

Holka nebo kluk?

Říká se, že každý chlap touží po tom mít syna. Aby si s ním mohl hrát, aby ho mohl naučit to, co umí on, aby získal "spojence" v rodině. Ani já jsem nebyl výjimka. Také jsem snil o tom, co všechno spolu budeme dělat.
Ale pak přijde realita, a ten syn má najednou jiné představy a baví ho jiné věci. A tak je to nakonec stejně jinak. Poslední dobou zjišťuji, že dcera má také něco do sebe. Dokonce hodně! Poskytuje otci v dospívání zcela jiné perspektivy. Zatímco kluk se mění v klacka a potom v chlapa, holka se mění v dívku a pak v ženu. Zatímco u kluka můžeme doufat tak ve společné chození do hospody, u holky nás čeká odměna v podobě krásného pohledu. Přece jen je to opačné pohlaví, a tak nějaké to jiskření by mělo nastat.
Dcera prostě chlapa nějak zjemňuje. Kdybych si teď mohl volit, co chci, určitě by to byla holka!
I když - u syna mi kyne šance na krásnou snachu, zatímco u dcery na klackovitého zetě...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jakub Bandas (Bambino10), 02.02.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Holka nebo kluk?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­