ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Domov

Miluji svůj domov! Domov, ve kterém žiji, spím, učím se...
Mohu se v něm schovat ve svém pokoji. Nikdo mě neruší! Mám ráda, když je ticho a čtu si. Cítím se jako v sedmém nebi.
Když mám otevřené okno a slyším, jak venku ptáčci prozpěvují své písně, velice mě to uklidňuje. To je ale pohoda!
Z okna svého pokoje mám nádherný výhled na pole i les, který je zajímavý hlavně tehdy, když jsou červánky na blankytně modrém nebi. Červánky jsou jako jahůdky.
I když jsem ráda sama, přijde chvíle, kdy zatoužím po společnosti. Naštěstí v domě pořád někdo je. Náš dům žije. Má svoji nezaměnitelnou vůni. Když někam vycestuji, třeba na dovolenou, už se zase těším zpět na svůj pokoj a ten klid v něm.
Mám ráda tu krásnou vůni domova. Jsem ráda, že tady žiji.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Terix, 14.03.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
DomovMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­