ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Dnešní mládež (2)

Když se podívám do očí malých dětí, nevidím ten zápal ani jiskru v oku, kterou jsem dříve vídávala v jejich úsměvech a na tvářích. Je smutné, že z nich vyprchala, protože to je jediná věc, co je dělá dětmi, co je činí jedinečnými. Už nejsou tím, čím byly.
Priority života šly stranou, mrhají čas zbytečnostmi a hádkami. Jejich duše je natolik milují, že jim nezakáží ubližovat, ničit a lenivět. Ony jsou rády, když jsou jejich milované tělesné schránky spokojené.

Dnešní mládež netouží po vzdělání, odsuzuje umění, s dospělými se hádá, rodinu odhání. Ale nikdo ji nezastaví.
Mladí vulgárně nadávají a slova, kterým nerozumí, opakují stále dokola. Hrají si na idoly z filmů nebo internetu, hrají si na něco, čím nikdy nebyli. Je mi jich popravdě líto, protože za to nemohou. Naše společnost to zavinila. Jako každý i oni se museli podrobit kritice oblíbených. Poté si opakovat slova posměchu, zavřít za sebou dveře a stvořit nové já...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Boček, 05.04.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dnešní mládež (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­