ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.50
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Děsivé obrázky na cigarety?

Cigarety vám ničí plíce, proto jsou plíce kuřáka celé černé. Já bych na každou krabičku přidal stejně děsivé obrázky, jako mají již v mnoha jiných zemích.
Kouření způsobuje impotenci je přece jen pouze věta. Ale pokud někdo, obzvláště děti, uvidí na krabičce plíce vyjmuté z muže, který celý život kouřil, mohou se polekat svého osudu a s kouřením vůbec nezačínat nebo s ním úplně přestat. A neplatí to jen o dětech, ale i o dospělých.

Zároveň bych cigarety ještě více zdražil. Neříkám, že sedmdesát korun mi přijde málo, ale kuřákům asi ano. Pokud by stály cigarety 100 korun, tak už by si každý důkladně rozmyslel, jestli vykouřit dvě krabičky za den.

Obrázky na cigaretách by dle mého názoru snížily prodej cigaret. Věta Kuřáci umírají předčasně už dnes asi nikoho nevyděsí, ačkoliv by měla. Také bych vysoce pokutoval prodávání cigaret dětem.
Z toho, že více než čtvrtina mých přátel kouří, jsem vyvodil, že přijít k cigaretám není v dnešní době nic složitého. Docela by mne zajímalo, jak to vidí kuřáci a proč utrácí za vlastní smrt...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 31.01.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Děsivé obrázky na cigarety?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­