ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.14
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Co mám rád na Vánocích?

Co mám rád na Vánocích? Jedna z prvních věcí, která mě jakožto studenta napadla, byla, že tou dobou mám vánoční prázdniny. Člověk nemusí do školy, může si užívat zaslouženého volna a jen tak se cpát cukrovím nebo se dívat na televizi. To samozřejmě ale není to nejdůležitější - na Vánocích se mi zamlouvá hlavně pěkná atmosféra, kdy jsou na sebe všichni hodní, milí a přívětiví. Každý je o Vánocích šťastný a chová se k ostatním lépe než obvykle.
Také se mi líbí ta rodinná pohoda, kterou určitě každý z vás také zná. S celou svojí rodinou si sednete ke stolu, povídáte si a jíte u toho cukroví.

Za svou oblíbenou činnost odmalička považuji zdobení vánočního stromu. Vytáhnou se ozdoby i dekorace a společnými silami se začne zdobit. Po dobře odvedené práci si poté sednete k televizi a zapnete si nějakou pohádku, o které není o Vánocích v programu nikdy nouze.

V neposlední řadě se mi na Vánocích líbí dárky. Radost mi udělají jak dárky, které dostanu, tak i ty, kterými obdaruji jiného člena rodiny.

Vánoce jsou moje nejoblíbenější svátky a mám je moc rád. Každý rok se těším, až zase v prosinci zasedneme k jednomu stolu a budeme si plně užívat té krásné vánoční atmosféry.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co mám rád na Vánocích?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)