ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.14
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Co mám rád na Vánocích?

Co mám rád na Vánocích? Jedna z prvních věcí, která mě jakožto studenta napadla, byla, že tou dobou mám vánoční prázdniny. Člověk nemusí do školy, může si užívat zaslouženého volna a jen tak se cpát cukrovím nebo se dívat na televizi. To samozřejmě ale není to nejdůležitější - na Vánocích se mi zamlouvá hlavně pěkná atmosféra, kdy jsou na sebe všichni hodní, milí a přívětiví. Každý je o Vánocích šťastný a chová se k ostatním lépe než obvykle.
Také se mi líbí ta rodinná pohoda, kterou určitě každý z vás také zná. S celou svojí rodinou si sednete ke stolu, povídáte si a jíte u toho cukroví.

Za svou oblíbenou činnost odmalička považuji zdobení vánočního stromu. Vytáhnou se ozdoby i dekorace a společnými silami se začne zdobit. Po dobře odvedené práci si poté sednete k televizi a zapnete si nějakou pohádku, o které není o Vánocích v programu nikdy nouze.

V neposlední řadě se mi na Vánocích líbí dárky. Radost mi udělají jak dárky, které dostanu, tak i ty, kterými obdaruji jiného člena rodiny.

Vánoce jsou moje nejoblíbenější svátky a mám je moc rád. Každý rok se těším, až zase v prosinci zasedneme k jednomu stolu a budeme si plně užívat té krásné vánoční atmosféry.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 15.11.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co mám rád na Vánocích?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­