ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.63
Hodnoceno: 19x Prosím, ohodnoť práci

Čím je mi sport?

Snad každý z nás se alespoň jednou zamyslel nad tím, co pro něj v jeho životě znamená sport.

Samozřejmě záleží, o jaký druh sportu jde a v jaké formě je provozován. Pokud sportovní klání sleduji pouze v televizi, mám sice kolem sebe pohodlí domova, avšak nemůžu takto nikdy zažít tu správnou atmosféru, jaká vždy panuje přímo v centru dění. Zcela jistě bude rozdíl i v tom, jestli se jedná o kolektivní sport, či o závod jednotlivce. Anebo zda sportují muži, nebo ženy.

Rád se stávám divákem "naživo" - početné publikum má sílu davu. Asi se v takovém případě může stát, že se člověk chová jinak, než je u něj každodenním zvykem. Je třeba si zachovat zdravý rozum, jelikož někdy to vypadá, že o něj někteří při fandění přišli. Myslím, že se tak hlavně děje při fotbale nebo na hokeji. Například při tenisovém utkání bývá zážitek diváka více sportovní než vulgární.

Ovšem pakliže je člověk přímo sportovcem, hráčem nebo třeba rozhodčím, odpověď na otázku "Čím je pro mě sport?" bude zřejmě znít: relaxace, dřina, odpočinek, adrenalin, únava, spokojenost, styl života, finanční příjem...

Sport pro mne v mém životě znamená hodně. A známá hesla "Sportem ku zdraví!" nebo "Kdo neskáče, není Čech!" jsou náměty k dalšímu zamyšlení o sportu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Ondra, 26.04.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čím je mi sport?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­