ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.48
Hodnoceno: 23x Prosím, ohodnoť práci

Čím je mi můj sourozenec?

Mladší sourozenci nejsou na světě od toho, aby nám - starším sourozencům - dělali hračky. Sourozenci, ať jsou mladší nebo starší, patří k rodině jako my. Pravda je taková, že si starší sourozenci dělají srandu z mladších, ale to už patří k životu. Ale také ten starší pomáhá mladšímu, radí mu, aby neudělal stejné chyby jako on. U nás v rodině je to stejné. Na jednu stranu si z bratra dělám srandu, ale na druhou stranu mu pomáhám s předměty, které mu nejdou. Musíme si uvědomit, že nám sourozenci zpestřují život, nikdy se s nimi nenudíme a neslouží nám jen jako plyšová hračka. Proto bysme se měli k sourozencům, hlavně k těm mladším, chovat jako ke každému jinému člověku na světě. Vždyť jednou, až umřou rodiče, to bude náš jediný blízký příbuzný.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Wendulka, 17.02.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čím je mi můj sourozenec?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­