ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.75
Hodnoceno: 16x Prosím, ohodnoť práci

Čím je mi můj bratr?

Mému bratrovi je 12 let a jmenuje se Denis.
Každý kdo má sourozence si říká: "Proč nejsem jedináček? Proč se s ním mám pořád o něco dělit?" Ale neuvědomuje si, že mít bratra nebo sestru je to nejlepší, co ho mohlo v životě potkat.
Můj bratr je mi vším. Poradcem, kamarádem a hlavně oporou.

Co já bych jen dělala, kdybych ho neměla? Z koho bych si třeba dělala legraci?
Vím, že i když se někdy pohádáme, mám ho stejně pořád ráda. Není to jako mezi kamarády, kteří se urazí a nějakou dobu spolu pak nemluví. Cítím to jinak. Ať se se jedná o maličkost nebo něco horšího, přejde to tak za jeden nebo dva dny.

Svého bratra mám opravdu velmi ráda, i když to někdy tak nevypadá, ale co s tím nadělám. Je to prostě můj mladší bratr, a to se nikdy nezmění.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čím je mi můj bratr?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)