ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.75
Hodnoceno: 16x Prosím, ohodnoť práci

Čím je mi můj bratr?

Mému bratrovi je 12 let a jmenuje se Denis.
Každý kdo má sourozence si říká: "Proč nejsem jedináček? Proč se s ním mám pořád o něco dělit?" Ale neuvědomuje si, že mít bratra nebo sestru je to nejlepší, co ho mohlo v životě potkat.
Můj bratr je mi vším. Poradcem, kamarádem a hlavně oporou.

Co já bych jen dělala, kdybych ho neměla? Z koho bych si třeba dělala legraci?
Vím, že i když se někdy pohádáme, mám ho stejně pořád ráda. Není to jako mezi kamarády, kteří se urazí a nějakou dobu spolu pak nemluví. Cítím to jinak. Ať se se jedná o maličkost nebo něco horšího, přejde to tak za jeden nebo dva dny.

Svého bratra mám opravdu velmi ráda, i když to někdy tak nevypadá, ale co s tím nadělám. Je to prostě můj mladší bratr, a to se nikdy nezmění.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: AnEtKa, 20.05.2010

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čím je mi můj bratr?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­