ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.86
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Čekání na pravdu

Je večer kolem tři čtvrtě na deset, právě hoří šest svíček a hraje píseň číslo devět. Netrpělivě čekám na SMS... Vítr fouká a doznívají poslední tóny. Najednou mi přijde, že mám tolik času na přemýšlení, ale v tom chumlu myšlenek v mé hlavě nevím kde začít... Je to jeden velký zmatek, neuzavřené kapitoly, které čekají, až autor jednou zapálí pár svíček a usedne za chladné noci ke stolu, vezme svůj brk a začne rozmotávat své myšlenky... Zde není místo pro ukvapené závěry! Všechno se zdá lehčí a snadnější, ta volnost, kterou se dá psát... Myšlenky plynou bez ohledu na čas a realitu. Život je jeden velký kolotoč, na který se nasedne a už se nedá jít zpátky. Svět se točí, hlava se mi točí... S prázdným pohledem se dívám na plápolající plamínek svíčky, která pomalu dohořívá... SMSka nepřichází a píseň doznívá... Snad se nikdy nedozvím pravdu, ale tak to přeci nejde. Musím ji znát, musím!!! Co je to za mlhu? Co se děje? Světlo. Malé, bezbranné, brání se proti větru, ale není to nic platné. Radši nechci znát pravdu! Promiňte.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Lucie, 27.06.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čekání na pravduMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­