ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.76
Hodnoceno: 29x Prosím, ohodnoť práci

Čeho chci v životě dosáhnout a co musím udělat, abych to dokázala?

Už dlouho vím, že čas nemůžu zastavit a do školy nebudu chodit věčně. Co ale potom budu dělat?

Jako malá jsem chtěla být princezna. Dlouhé zlaté vlasy a nějaký ten princ na bílém koni, to byl můj sen. Tohle přání mi vydrželo dodnes, jen s tím rozdílem, že moje vlasy mají do zlaté barvy trochu daleko. Také jsem zjistila, že kůň už není běžný dopravní prostředek, a kdybych chtěla mít korunku a krásné šaty, musela bych být zvolena misskou.

Ale čeho chci v životě opravdu dosáhnout? Ráda bych po maturitě a absolvování vysoké školy dostala vysněnou práci, koupila dům, našla si manžela, se kterým bych založila rodinu a společně s ním vychovala děti. To je moje další pohádková představa o životě.

V čem vidím smysl svého života? Chtěla bych jen tak poznávat svět. Cestovat, poznávat nové lidi, nová města, různá zaměstnání. Nebudu se vázat, nebudu mít starosti jako mají ostatní lidé. Ale budu opravdu šťastná? Sama, na druhé straně zeměkoule než moje rodina? Proto se asi vrátím zpátky, najdu si konečně toho od dětství vysněného jinocha a založím rodinu. Řekněte sami, nebude nám báječně?

Já vlastně ještě nevím, co chci...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čeho chci v životě dosáhnout a co musím udělat, abych to dokázala?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)