ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.79
Hodnoceno: 28x Prosím, ohodnoť práci

Čeho chci v životě dosáhnout a co musím udělat, abych to dokázala?

Už dlouho vím, že čas nemůžu zastavit a do školy nebudu chodit věčně. Co ale potom budu dělat?

Jako malá jsem chtěla být princezna. Dlouhé zlaté vlasy a nějaký ten princ na bílém koni, to byl můj sen. Tohle přání mi vydrželo dodnes, jen s tím rozdílem, že moje vlasy mají do zlaté barvy trochu daleko. Také jsem zjistila, že kůň už není běžný dopravní prostředek, a kdybych chtěla mít korunku a krásné šaty, musela bych být zvolena misskou.

Ale čeho chci v životě opravdu dosáhnout? Ráda bych po maturitě a absolvování vysoké školy dostala vysněnou práci, koupila dům, našla si manžela, se kterým bych založila rodinu a společně s ním vychovala děti. To je moje další pohádková představa o životě.

V čem vidím smysl svého života? Chtěla bych jen tak poznávat svět. Cestovat, poznávat nové lidi, nová města, různá zaměstnání. Nebudu se vázat, nebudu mít starosti jako mají ostatní lidé. Ale budu opravdu šťastná? Sama, na druhé straně zeměkoule než moje rodina? Proto se asi vrátím zpátky, najdu si konečně toho od dětství vysněného jinocha a založím rodinu. Řekněte sami, nebude nám báječně?

Já vlastně ještě nevím, co chci...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: peta.energetic, 09.12.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Čeho chci v životě dosáhnout a co musím udělat, abych to dokázala?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­