ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.86
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Bufet u mojí školy

Škola, kterou navštěvuji, je stále plná studentů. Existuje však jedno místo, kde je vždy ještě o trochu více lidí než kdekoliv jinde. Ano, bufet. Budu se tedy věnovat právě jemu.

Jde o velice populární místo, každou přestávku naplněné studenty k prasknutí. Zajímavé však je, že spousta studentů na bufet nadává - prý mají draho, malý výběr, samé nezdravé výrobky, nepříjemnou obsluhu... Zajímalo by mě, zdali se tito kritici drží svého přesvědčení a tomuto místu se vyhýbají jako čert kříži. Někteří určitě ano, ale vím, že spousta z nich sice kritizuje, avšak každou přestávku stojí nastoupení před pultíkem a čekají na svou bagetu, "langoš" či čokoládovou tyčinku. Takový přístup se mi příliš nezamlouvá. Nadávají, přesto tento "nenáviděný" systém podporují.

Podobné je to i v životě. Myslím, že se problém netýká pouze školního bufetu, ale často se objevuje i v úplně odlišných oblastech. To by však vyžadovalo daleko komplexnější úvahu. Možná někdy příště.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: eXtremeCZ, 10.05.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Bufet u mojí školyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­