ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Alkohol zabíjí

Alkohol je ve většině zemích považován za normální součást společnosti. Nikdo už se ale nezaobírá tím hlavním: "Do jaké míry?"

My, lidé, vidíme v alkoholu převážně světlé stránky jeho účinků - legraci, sníženou citlivost smyslů, uvolnění... Nad těmi stinnými však většina mávne nezaujatě rukou. Jednou z těchto stinných stránek je také závislost na něm. Zpočátku krásně vypadající opojení smyslů, později pouze fakt, že opojení již nepřichází a v našem životě jde pouze o utápění vlastních slabostí, nedokonalostí, problémů. Následuje ztráta známých, přátel a nakonec také rodiny.

Toto nejsou pěkné vyhlídky do budoucna, že? Pokud se však přeci stanete závislými, vězte, že v lepším případě se vám podaří zemřít na otravu alkoholem, v horším půjdete na léčení nebo dál budete utápět život v lahvích s lihovinami.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Tereza Lukšová, 26.03.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Alkohol zabíjíMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­