ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.21
Hodnoceno: 94x Prosím, ohodnoť práci

Zážitek se psem

Asi před čtyřmi roky jsme o letních prázdninách jeli stanovat. Jel s námi i náš neposlušný pes Oskar. Přijeli jsme do kempu, kde bylo hodně lidí. Našli jsme místo a Oskara dali na vodítko, jehož konec byl připevněn v zemi kolíkem, aby nemohl utéct a nemotal se nám pod nohy. Oskar si lehnul tak, aby měl výhled na vodu, kterou miloval. Jednoho dne si povídáme a najednou vidíme, jak Oskar letí k vodě. Voláme na něj, lákáme ho na piškoty, vyhrožujeme. Všechno je houby platné. Oskar, když vidí vodu, tak nevidí, neslyší. Musíme ho chytit. Naštěstí se mu po cestě k vodě zalíbili nějací lidé a běžel k nim. Tam jsme ho chytili a odvedli zpátky. Po celou dobu, co jsme tam byli, se o takový útěk pokoušel ještě několikrát, ale nikdy už to naštěstí nedotáhl až do konce.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Wendulka, 17.02.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zážitek se psemMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­