ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.53
Hodnoceno: 51x Prosím, ohodnoť práci

Začalo to úplně nevinně

Minulý rok v zimě jsem s rodiči jela na hory do Krkonoš. Bydleli jsme v chatě Rozhled blízko města Vrchlabí.

Zrovna tam napadl krásný bílý sníh, takže jsme jednoho dne vyrazili na lyže. Ten den jsem si to pěkně užívala, ani jsem moc nepadala. Po lyžování na sjezdovce jsme vyrazili zpátky do chaty na večeři.

Nadcházející ráno jsem nemohla vstávat, nejspíš jsem byla unavena, a tak mě rodiče nechali na chatě. Odpoledne se mi udělalo lépe, rozhodla jsem se tedy, že vyrazím na běžky. Mým cílem bylo rozcestí U Bufetu, a když by mi vystačil čas, chtěla bych zajet až do Pece pod Sněžkou. A jak jsem si naplánovala, tak se stalo. Nacházela jsem se ve městě, zrovna bily hodiny, náhle jsem vykřikla: "Ejhle, už jsou čtyři hodiny!" Bylo mi jasné, že do večeře se nestihnu vrátit. Tak jsem hned vyrazila na cestu zpět...

Již se stmívalo, sněhu padalo víc a víc, pomalu jsem už neviděla před sebe. Na běžky se mi lepil mokrý studený sníh. Po necelé hodině jsem dorazila na rozcestí U Bufetu. Pokračovat dál jsem nemohla. Vyčerpanost mě přemohla. Rozhodla jsem se pro variantu, že zůstanu tam, kde jsem. A z bufetu se nějak spojím s rodiči.

Po další hodině si pro mě přijela záchranná služba z Pece pod Sněžkou a moje rodina. Byla jsem šťastná, že je opět vidím. Slíbila jsem jim, že už nikdy nebudu přeceňovat své síly a radši příště pro výlet zvolím menší okruh.

A začalo to přitom všechno úplně nevinně, malým výletem mimo chatu...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: sun.care, 26.10.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Začalo to úplně nevinněMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­