ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.48
Hodnoceno: 85x Prosím, ohodnoť práci

Výlet k vodě

Můj příběh se odehrál, když mi bylo asi tak dvanáct let. Byl asi třetí týden prázdnin, horký letní den, tak jsme si s kamarády řekli, že se vydáme k vodě.
Všichni souhlasili a našel se dokonce zajímavý návrh. "Vezmeme s sebou našeho psa," ozval se Kryštof. "Jo super," všichni souhlasili. Domluvili jsme se kdy a kde a vyrazili. Fenka jménem Kelly spokojeně cupitala vedle nás a aktivně hopsala přes všechno, co jí stálo v cestě. Po poměrně dlouhé cestě jsme konečně rozhodili deku a na chvíli si sedli. Po chvíli jsme ovšem zjistili, že brát sebou Kelly, nebyl zrovna dobrý nápad, poněvadž nikde nebyla. První Kryštofův nápad zněl, že se určitě utopila a že to bude obrovskej průšvih a že ho rodiče zabijou a tak dále. Jelikož bylo teplo, tak jsme ochotně naskákali do rybníka a obeplavali všechny břehy. Kryštofovi se hlavou honily ty nejčernější myšlenky a ostatní už také ztratili všechny naděje, ale asi po půl hodině se ozval spásný zvuk: "Haf, haf!" Všichni se otočili. Spokojená Kelly se ráchá ve vodě a pohrává si s jakýmsi předmětem. Zmáchaná postupně vylézá z vody a ukazuje se, že je to jen obyčejný míček. Všichni si oddychli a mysleli si, že se nic nestalo a tak jsme se raději odebrali rychle domů. Rodičům Kryštofa samozřejmě ani muk.
Jenomže po delší době to všechno prasklo. Kellince se narodila štěňátka a hned bylo všem jasné kam se zatoulala. Rodiče z toho měli ohromnou radost a vlastně nám ještě poděkovali.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Výlet k voděMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)