ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.50
Hodnoceno: 84x Prosím, ohodnoť práci

Výlet k vodě

Můj příběh se odehrál, když mi bylo asi tak dvanáct let. Byl asi třetí týden prázdnin, horký letní den, tak jsme si s kamarády řekli, že se vydáme k vodě.
Všichni souhlasili a našel se dokonce zajímavý návrh. "Vezmeme s sebou našeho psa," ozval se Kryštof. "Jo super," všichni souhlasili. Domluvili jsme se kdy a kde a vyrazili. Fenka jménem Kelly spokojeně cupitala vedle nás a aktivně hopsala přes všechno, co jí stálo v cestě. Po poměrně dlouhé cestě jsme konečně rozhodili deku a na chvíli si sedli. Po chvíli jsme ovšem zjistili, že brát sebou Kelly, nebyl zrovna dobrý nápad, poněvadž nikde nebyla. První Kryštofův nápad zněl, že se určitě utopila a že to bude obrovskej průšvih a že ho rodiče zabijou a tak dále. Jelikož bylo teplo, tak jsme ochotně naskákali do rybníka a obeplavali všechny břehy. Kryštofovi se hlavou honily ty nejčernější myšlenky a ostatní už také ztratili všechny naděje, ale asi po půl hodině se ozval spásný zvuk: "Haf, haf!" Všichni se otočili. Spokojená Kelly se ráchá ve vodě a pohrává si s jakýmsi předmětem. Zmáchaná postupně vylézá z vody a ukazuje se, že je to jen obyčejný míček. Všichni si oddychli a mysleli si, že se nic nestalo a tak jsme se raději odebrali rychle domů. Rodičům Kryštofa samozřejmě ani muk.
Jenomže po delší době to všechno prasklo. Kellince se narodila štěňátka a hned bylo všem jasné kam se zatoulala. Rodiče z toho měli ohromnou radost a vlastně nám ještě poděkovali.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Mísi, 16.10.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Výlet k voděMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­