ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.49
Hodnoceno: 65x Prosím, ohodnoť práci

Výlet do kraje exotických zvířat

Dostudovala jsem střední školu o chovu a ochraně exotických zvířat. Abych se mohla stát ošetřovatelkou, musela jsem do této krajiny na pár dní odjet a udělat si praxi. Hrozně jsem se těšila. Když jsme konečně dojeli, uviděla jsem před sebou nádhernou krajinu a žirafy, slony... K večeru jsme už měli postavený tábor a šli se projít po okolí. Byla tma. Na cestu nám svítil jen měsíček. Najednou se na nás odněkud vyřítila smečka vylekaných lvů. Zaslechli jsme výstřel a zaúpění jednoho lva ze smečky. Prchali jsme před rozzuřenými lvi, ale zároveň jsme se chtěli dostat k raněnému. Jeden z nás popadl raněné lvíče a utíkali jsme do tábora. Smečku jsme setřásli, v pořádku jsme doběhli do útočiště. Teď nastala chvíle pro mě. Ošetřit raněné zvíře! Kulku mělo v noze... Po 2 hodinách namáhavé operace mělo lvíče úspěšně kulku venku. Odnesli jsme ho zpět k jeho smečce, která asi vycítila, že MY jí nechceme ublížit. Za pár dní už lvíče poskakovalo a viník - pytlák byl zatčen. Vše dobře dopadlo. Když jsem znovu seděla v autě a chystala se k odjezdu, věřte nebo ne, vůbec se mi z této "divočiny" nechtělo. Doufám, že se mi ještě někdy naskytne možnost sem přijet!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DEDEONKA, 21.06.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Výlet do kraje exotických zvířatMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­