ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.62
Hodnoceno: 39x Prosím, ohodnoť práci

Technika a vynálezy

Technika a vynálezy nás dnes provázejí na každém kroku. Uvaříme vodu na čaj v rychlovarné konvici, ohřejeme si polévku v mikrovlnné troubě, celý oběd připravíme na elektrickém nebo plynovém sporáku. Z kohoutku nám teče studená i teplá voda, máme sprchu. Cestujeme vlakem, autem, létáme letadly. Téměř každý má doma rádio a televizor.
A já dostal k Vánocům veliký dárek – počítač. Dlouho jsem se těšil, konečně ho mám. Hraji na něm různé hry, píši dopisy a referáty do školy, například na hodinu přírodovědy nebo občanské nauky. Také si maluji různé obrázky.
Chodím i do kroužku počítačů na naší škole. Práce v kroužku mě moc baví, učíme se tam mnoho užitečných věcí a získáme tam hodně zkušeností. Paní Šťastná nám vždy ráda poradí i s potížemi, které máme při práci s počítačem doma. Asi bych jednou rád pracoval jako správce počítačové sítě.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jirka K. , nyní 7.B, 24.03.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Technika a vynálezyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­