ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.65
Hodnoceno: 40x Prosím, ohodnoť práci

Technika a vynálezy

Technika a vynálezy nás dnes provázejí na každém kroku. Uvaříme vodu na čaj v rychlovarné konvici, ohřejeme si polévku v mikrovlnné troubě, celý oběd připravíme na elektrickém nebo plynovém sporáku. Z kohoutku nám teče studená i teplá voda, máme sprchu. Cestujeme vlakem, autem, létáme letadly. Téměř každý má doma rádio a televizor.
A já dostal k Vánocům veliký dárek – počítač. Dlouho jsem se těšil, konečně ho mám. Hraji na něm různé hry, píši dopisy a referáty do školy, například na hodinu přírodovědy nebo občanské nauky. Také si maluji různé obrázky.
Chodím i do kroužku počítačů na naší škole. Práce v kroužku mě moc baví, učíme se tam mnoho užitečných věcí a získáme tam hodně zkušeností. Paní Šťastná nám vždy ráda poradí i s potížemi, které máme při práci s počítačem doma. Asi bych jednou rád pracoval jako správce počítačové sítě.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Technika a vynálezyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)