ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.23
Hodnoceno: 98x Prosím, ohodnoť práci

Stezka odvahy

O prázdninách jsem byla na táboře v Lázních Libverdě. Bylo tam velmi hezky. Jednoho dne nám řekl vedoucí tábora: "Pátý a čtvrtý oddíl bude mít dnes stezku odvahy." Byli jsme udiveni, ale současně jsme měli radost.
Večer v devět jsme vyšli. Šli jsme na místo, asi 800 metrů vzdálené od tábora. Byla tma a my jsme byli celí vystrašení. Naše vedoucí nás pouštěla po jedné minutě a každému připomněla: "Dávej pozor, na cestě jsou kameny!" Za čtvrt hodiny jsem na řadě byla i já.
Šla jsem chvíli lesem a potom jsem přišla na polní cestu. V tu chvíli se ozvalo: "Hú, hú!" a jiné skřeky. Polilo mě horko, ale šla jsem dál. Na několika místech bylo ještě "strašidlo", ale já jsem se už nebála.
Přišla jsem do tábora a byla jsem ráda, že už mám vše za sebou. Ve stanu jsme si o tom s děvčaty jěště dlouho vyprávěly.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Stezka odvahyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)