ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.22
Hodnoceno: 96x Prosím, ohodnoť práci

Stezka odvahy

O prázdninách jsem byla na táboře v Lázních Libverdě. Bylo tam velmi hezky. Jednoho dne nám řekl vedoucí tábora: "Pátý a čtvrtý oddíl bude mít dnes stezku odvahy." Byli jsme udiveni, ale současně jsme měli radost.
Večer v devět jsme vyšli. Šli jsme na místo, asi 800 metrů vzdálené od tábora. Byla tma a my jsme byli celí vystrašení. Naše vedoucí nás pouštěla po jedné minutě a každému připomněla: "Dávej pozor, na cestě jsou kameny!" Za čtvrt hodiny jsem na řadě byla i já.
Šla jsem chvíli lesem a potom jsem přišla na polní cestu. V tu chvíli se ozvalo: "Hú, hú!" a jiné skřeky. Polilo mě horko, ale šla jsem dál. Na několika místech bylo ještě "strašidlo", ale já jsem se už nebála.
Přišla jsem do tábora a byla jsem ráda, že už mám vše za sebou. Ve stanu jsme si o tom s děvčaty jěště dlouho vyprávěly.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Lucie, 01.04.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Stezka odvahyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­