ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.94
Hodnoceno: 17x Prosím, ohodnoť práci

Stará skříň

Jsem stará skříň a bydlím u jedné staré paní. Nevím proč, ale pořád si o mně povídají, jakou prý mám pro ně cenu. A taky nevím, proč mě dali do obývacího pokoje pod novou televizi s úhlopříčkou obrazu šedesát centimetrů. Nevím, proč mě dali pod tu televizi, protože pamatuji rok jedna-dvě. Ten obývací pokoj, ve kterém stojím dost dlouho, je hodně malý a vypadá jako botanická zahrada. Všude jsou květiny a zdi jsou vymalované na zeleno. Mám se tam dobře, ale stane se, že mě někdy zalejou jako květinu. Proto jsem hodně nasáklá vodou a lak na mně už taky není stoprocentní. Ovšem ta paní mě má ráda a já bych ten obývací pokoj nevyměnila za nic na světě.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Václav Schreiber (11 let), 29.11.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Stará skříňMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­