ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.90
Hodnoceno: 10x Prosím, ohodnoť práci

Sny

  • nejblíže vypravování/zamyšlení, případně části dopisu

Jen tak polehávám nehybně na posteli, přemýšlím. Ten pocit, pocit, jak jsme se měli rádi. Naše dotyky, tvůj úsměv, modré oči. Představuji si, jak na mě hledíš, chytneš mě za ruku a řekneš: Nikdy tě už nepustím, budeme jen spolu!

Bohužel, je to jen ta představivost a uvědomuji si, že je všechno pryč. Vidím tě neustále před očima. Tvůj dopis, co jsi mi psal, je roztrhaný na zemi, padají na něj mé slzy. Moje sny, myšlenky, které mi běhají hlavou, nejdou zastavit. Jsi v nich ty. Pocit, že už nikdy nebudeme nejlepší přátelé, je bolestivý a ta představa ještě víc.

Ty jsi věděl, že jsem zamilovaná, věděl jsi, že nechci nikoho jiného, tak proč jsi mi to neřekl dřív? Nemuselo to skončit tím, že se zhroutím a ještě k tomu před kamarádkami, které nevěděly, jak mě utěšit.

Už uplynuly čtyři roky a já nemůžu zapomenout, moje srdce to nechce. Jdu k oknu a tam vidím tebe, ale to už není představa - jsi tam s jinou a kráčíte spolu vedle sebe. Už se nemůžu dívat na to, jak tě ztrácím. Zavřu oči a snažím se zapomenout.

Nikdo by se neměl tak dlouho zabývat minulostí jako já. Žijte přítomností, nechte odejít to, co před vámi utíká, dělejte to, co je důležité a pak, až nebudete mít co na práci, tak pak teprv můžete snít. Žít v realitě a ne ve snu - to je to hlavní...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Agnes, 22.03.2013

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
SnyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­