ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.33
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Skvělá dovolená v chorvatském Banjole

Ke konci prázdnin jsme se opět s mým otcem, nevlastním bratrem a tátovou přítelkyní rozhodli vypravit k moři. Naším cílem bylo jako obvykle Chorvatsko. I přes varování předpovědi počasí jsme se vydali na celodenní cestu autem.

Cesta byla nekonečně dlouhá, ale naštěstí docela rychle utekla. Najednou jsme se ocitli v Chorvatsku.
Po příjezdu do města Banjole jsme začali hledat apartmán. Pronajatý dům měl obrovskou kuchyň, dvě koupelny, jednu na patře a druhou v přízemí. Obě ložnice se nacházely v horním poschodí s krásným výhledem na moře.

Hned první den jsme se místo vybalování rozhodli, že si půjdeme zaplavat do moře, i když voda nebyla zrovna nejteplejší. Kromě vyvalování u moře se uskutečnil občas i nějaký ten výlet. Jedním z nich byl výlet do města Fažana. Navštívili jsme tam přístav i krásné pobřeží a pokochali se zdejší krajinou. Samozřejmě jsme udělali i pár fotek a nakoupili nějaké ty suvenýry.

Druhý den ráno bylo dost mokro po večerním dešti. I přes špatné počasí jsme se s bráchou oblékli do plavek a zkusili vodu. Ta byla příšerně studená. Když jsem tam strčila nohu, připadalo mi, že mě do ní bodá tisíce nožů. Nakonec jsem se rozhodla, že do vody nepůjdu. Celý den všichni strávili sledováním filmů.

Ani jsme se nenadáli a nastal den odjezdu. Dovolená utekla jako voda. Po ní každý doufal, že se do Banjole ještě někdy vrátíme.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kristýna Horáková, 21.10.2013

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Skvělá dovolená v chorvatském BanjoleMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­