ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.08
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

První velká životní zkušenost

Poprvé jsem nakoukla jedním očkem do velkého balíku životních zkušeností v průběhu prvního ročníku střední umělecké školy v Praze. Bylo mi krásných patnáct let a měla jsem dokonalou třídu. V průběhu mého života na této škole k nám přišel nový spolužák, před nímž jsem se rozplývala jako čokoláda. Našli jsme si k sobě cestu a tím můj román, na který doteď ráda vzpomínám, začal.

Trávili jsme spolu každý den ve škole a ani mimo ni jsme se od sebe nehnuli. Do jeho modrých očí jako studánka jsem se mohla koukat pořád. Jeho sladký úsměv uvnitř mě vyvolával bouři, slabost a motýlky v břiše. Z jeho dotyku jsem měla husí kůži. Byl pro mě jako závislost. Ve škole jsem začala byt nevnímavá, pořád jsem myslela na Lukáše. Známky se mi zhoršily a učitelé si stěžovali. Ano, byla jsem poprvé zamilovaná.

Začali jsme spolu chodit. Bylo nám krásně. Každý z nás byl úplně jiný, ale o tom to přece je, protože protiklady se přitahují. Po roce našeho vztahu, plného rozčarovaní i vzrušení, jsem se s Lukášem rozešla. A důvod? Jeho požadavky se začaly stupňovat, chtěl po mně moc. Tak jsem se s ním rozešla, i když to moc bolelo. Možná jsem byla problematický teenager, možná jsem jenom na vážný vztah nebyla připravená. Ale nic si nevyčítám, protože i děti se mohou bláznivě zamilovat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nicole, 13.06.2010

­­­­

Diskuse ke slohové práci
První velká životní zkušenostMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­