ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.08
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

První velká životní zkušenost

Poprvé jsem nakoukla jedním očkem do velkého balíku životních zkušeností v průběhu prvního ročníku střední umělecké školy v Praze. Bylo mi krásných patnáct let a měla jsem dokonalou třídu. V průběhu mého života na této škole k nám přišel nový spolužák, před nímž jsem se rozplývala jako čokoláda. Našli jsme si k sobě cestu a tím můj román, na který doteď ráda vzpomínám, začal.

Trávili jsme spolu každý den ve škole a ani mimo ni jsme se od sebe nehnuli. Do jeho modrých očí jako studánka jsem se mohla koukat pořád. Jeho sladký úsměv uvnitř mě vyvolával bouři, slabost a motýlky v břiše. Z jeho dotyku jsem měla husí kůži. Byl pro mě jako závislost. Ve škole jsem začala byt nevnímavá, pořád jsem myslela na Lukáše. Známky se mi zhoršily a učitelé si stěžovali. Ano, byla jsem poprvé zamilovaná.

Začali jsme spolu chodit. Bylo nám krásně. Každý z nás byl úplně jiný, ale o tom to přece je, protože protiklady se přitahují. Po roce našeho vztahu, plného rozčarovaní i vzrušení, jsem se s Lukášem rozešla. A důvod? Jeho požadavky se začaly stupňovat, chtěl po mně moc. Tak jsem se s ním rozešla, i když to moc bolelo. Možná jsem byla problematický teenager, možná jsem jenom na vážný vztah nebyla připravená. Ale nic si nevyčítám, protože i děti se mohou bláznivě zamilovat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
První velká životní zkušenostMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)