ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.43
Hodnoceno: 83x Prosím, ohodnoť práci

První sníh

- vypravování s prvky zamyšlení

Ráno jsem se probudila, ještě jsem ležela a přivřenýma očima jsem se koukla z okna. Viděla jsem jen nebe a vršky stromů z lesa. Říkala jsem si, že předpovědi o sněhu lhaly a myslela jsem si, že je úplně obyčejný den, jako každý jiný. Mamka mi přišla říct, že už mám vstávat. Mně se moc nechtělo, ale i přesto jsem s velkým zívnutím vstala. Podívala jsem se ještě jednou z okna a to jsem již viděla chumelit drobné sněhové vločky. V tu ránu jsem s nadšením vykřikla: "Mamí, sněží!" Byla jsem ráda, že je sníh. Vybavily se mi vzpomínky na dětství, jak jsem sáňkovala, lyžovala, stavila sněhuláky. Když je sníh, připadám si strašně blízko Vánoc, rodiny, vánočního kapra a pochopitelně dárků. Ale když mám vyjmenovat ty špatné vzpomínky, tak můžu říct, že mně na zimě vadí to, že musím nosit zimní bundu, šálu, čepici a rukavice. Radši chodím s tričkem na ramínka a s minisukní. Navíc se začne rychle stmívat, a to nemám moc ráda, když už o půl čtvrté je skoro tma. Ale myslím si, že zima má víc těch kladných vzpomínek a že je zima prima období.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Z_bara9, 09.11.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
První sníhMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­