ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.65
Hodnoceno: 104x Prosím, ohodnoť práci

Příhoda s domácím zvířetem

Můj pes Mates patří do naší rodiny více jak jedenáct let. Je to kříženec bígla a baseta, je velmi chytrý, líný a hlavně - jak se říká - "vyčůraný". Za ta léta, co ho máme, jsme s ním zažili spousty, ale spousty zajímavých příhod, a já jsem se rozhodl jednu z nich napsat.

Kdysi dávno, když mu bylo asi půl roku, byl Matýsek ještě malé, hubené a rychlé štěně, které si hrozně rádo hrálo. Jednoho dne byl venku sám a neměl s kým skotačit, proto začal vymýšlet lumpárny. Udělal díru do plotu a dostal se na druhou stranu k sousedce, která tam měla slepice! Matýsek nezaváhal a začal je honit a bohužel - protože v sobě nezapře loveckého psa - jednu po druhé zakousl. Jenže najednou se tam objevila sousedka, aby se podívala, co se to děje, a ta mu tak vyprášila kožich, že si to do teď pamatuje a štěká na ni víc než na ostatní lidi.
Kvůli tomuto incidentu jsme ho dali raději pojistit. Od té doby nic takového již neudělal.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Marcus Oplus, 25.04.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Příhoda s domácím zvířetemMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­