ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.47
Hodnoceno: 375x Prosím, ohodnoť práci

Prázdninový zážitek

Jelikož byly tyto prázdniny škaredé, tak moc zážitků nemám, ale jeden by se tu přeci našel. Bylo to asi v půlce prázdnin, když nás napadlo strávit víkend na chatě. Deštivé počasí o prázdninách způsobilo, že rostlo velké množství hub. Ani já a sestra jsme nechtěly zůstat pozadu ve sbírání praváků, babek a bedel. Vyrazily jsme do lesa, který máme za chatou. Nejprve jsme se prodíraly hustým smrkovým lesem, abychom se přiblížily k místům, kde podle tatínka rostly ty správné houby. Jak jsme došly na mýtinu, zastavily jsme. Sestra mě poprosila, abych jí obrala od větviček a pavučin, které se na nás nachytaly. Najednou sestra řekla: "Slyšíš to praskání? Vypadá to, jako kdyby přicházel další houbař." Jaké bylo naše zděšení, když se místo očekávaného houbaře vynořil veliký kanec s obrovským rypákem. Ztuhly jsme obě jak dvě sochy. Kanec si to naštěstí rozmyslel a zmizel zpět do hustého lesa. My jsme si sbírání hub také rozmyslely a utíkaly do chaty. Po řádném oddechnutí jsme tatínkovi a mamince vysvětlily, proč neneseme žádné houby. Maminka řekla: "Dobře jste udělaly, že jste se vrátily." Na druhý den začalo opět pršet, takže další výlet do lesa se neuskutečnil.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Krovacek, 29.11.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Prázdninový zážitekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­