ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.32
Hodnoceno: 22x Prosím, ohodnoť práci

Prázdninový výlet

Jednoho letního dne jsme se já, moje sestřenice, bratranec a babička vydali na výlet po Českém ráji. Naším cílem bylo lépe poznat naši vlast a projít se na čerstvém vzduchu. S sebou jsme měli pejska, který není zase tolik poslušný, takže byla spousta legrace.

Brzy ráno jsme se vlakem vydali do Sedmihorek, kde jsme hned jako první navštívili cukrárnu s výtečnou zmrzlinou. Poté při cestě na Trosky ukradl Punťa, pes mojí babičky, stařence jablko a nechtěl ho vrátit. Nakonec jsme jej dohnali až nahoře. Na Troskách babička vyndala připravenou svačinu a sušenky.
Asi po půlhodině jsme vyrazili dál. Naše cesta pokračovala na Valdštejn. Když jsme šli kousek po silnici, Punťu nám málem přejelo auto. Pak jsme se procházeli lesní cestou, až jsme došli k malému potůčku, který nás krásně ochladil. Nakonec jsme vyrazili na Hlavatici a pak zase domů.

Celý výlet jsme zakončili borůvkovými knedlíky, které babička uvařila z námi nasbíraných plodů. Řekla bych, že se výlet vydařil a splnil naše očekávání. Tuto trasu bych doporučila každému, kdo se chce jenom tak projít, ale i tomu, kdo by se rád dozvěděl něco o historii Českého ráje.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Prázdninový výletMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)