ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.43
Hodnoceno: 138x Prosím, ohodnoť práci

Mé oblíbené místo - Český ráj

Mým nejmilejším místem jest krajina Českého ráje, kde se nachází naše chatička. Tato krajina je proslavená svým bohatstvím, jež nám skýtá: pískovcové skály, zvířectvo a především čistý vzduch, za nimž jezdí lidé z dalekých krajů. Pokaždé když sem přijedu, stane se mým cílem skála, na níž byl horolezci položen provazový žebřík, aby si pohled s ptačí perspektivy mohli vychutnat i prostí lidé do světa horolezců nezasvěcených. Ač se to na první pohled nezdá, i výstup po provazovém žebříku je pěkná "dřina". Stojí to ale za to, po zdolání této těžké překážky se můžeme kochat pohledem na lidi, kteří z výšky připomínají mravence, na řeku, od níž se odráží zlatavé sluneční paprsky, a to vše doplňuje zpívající filharmonie ptáků. V tu chvíli by se zamyslel nejeden člověk nad lidskou touhou po penězích, která vede k ničení krajů podobným tomuto a nad vandalizmem, který je vidět skoro na každém kroku. Uvědomme si, že takových míst na světě ubývá, a proto bychom si jich měli více vážit.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Ondřej Jelínek, 15.02.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mé oblíbené místo - Český rájMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­