ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.13
Hodnoceno: 47x Prosím, ohodnoť práci

Prázdninový příběh ze Zakynthosu

Letos jsme se dohodli, že strávíme prázdniny na dovolené u moře. Zalíbila se nám oblast řeckých ostrovů. Celou noc jsme od 23:00 do 05:00 strávili na Ruzyňském letišti. Potom jsme přiletěli ne řecký ostrov Zakynthos. "Vítáme vás v Řecku," řekla letuška. "Prosím, vystupujte z letadla," požádala nás posádka letadla. Pak už nás rozvezli autobusem na jednotlivá ubytování a my jsme si šli vybalit zavazadla do menšího rodinného hotelu.

Po vybalování a po únavné dlouhé noci jsme si na chvilku lehli a jen tak odpočívali. Najednou jsme ucítili chvění země a divné cinkání. "Co to bylo?" vyjekla maminka. "Zemětřesení!" odpověděl tatínek. Když to ustalo, šli jsme se projít k moři. Byly velké vlny a silný vítr. "Pojďme se vykoupat," navrhla jsem. Chvíli jsme skákali ve vlnách a plavali, a když jsme byli unavení, rozhodli jsme se vrátit.

Při návratu jsme potkali delegátku, jež nám sdělila, že slabá zemětřesení jsou tady na denním pořádku.

Druhý den se již obešel bez nemilých překvapení. Sluníčko svítilo a my jsme se koupali v moři. Také jsme se zúčastnili několika výletů, navštívili například modré jeskyně nebo strávili nějaký čas na pláži Naviagio. Ke konci dovolené jsem poznamenala: "Tato dovolená se mi opravdu moc líbila."

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kačenka.K, 13.04.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Prázdninový příběh ze ZakynthosuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­