ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.66
Hodnoceno: 280x Prosím, ohodnoť práci

Pes, nejlepší přítel člověka

Každé sobotní ráno si chvíli přispím, pomůžu mamce s dopoledním úklidem a když mám chviličku volna, tak letím k babičce rychlostí blesku pro svého milovaného pejska Báru.
Zazvoním na babičku a slyším Barborku, jak štěká a běží mě ze svého pelíšku přivítat. Sundám si brusle, chvíli se s ní mazlím, poté se přivítám s babičkou a beru Barču na polední procházku, tedy spíše projížďku.
Bára je spíše domácí pejsek a pohyb moc ráda nemá. Proto se chvíli na mne vyčítavě dívá, jako by chtěla říct: "Já nemám ráda běhaní, tak si hleď svého a mě nech být." Chvíli se ještě cuká, ale ví, že já se nedám a venku opravdu chvíli pobudeme.
Naše vytyčená cesta je dlouhá asi 3 kilometry. Jedu sice po silnici a "můj trhač" se loudá za mnou, ale kolem nás se rozprostírá typická milovická krajina - stromy a staré polorozpadlé domy. Po několika přestávkách, které musím kvůli Barče udělat, se vracíme zpět k domovu.
Babička má radost, že zase vidí svého pejska - malého knírače. A nechci se vychloubat, ale ráda vidí i mou maličkost. A já mám zase radost, že se Bára proběhla a já s ní strávila prima poledne a kousek odpoledne.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Pája delfínek, 27.02.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Pes, nejlepší přítel člověkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­