ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.89
Hodnoceno: 73x Prosím, ohodnoť práci

Papoušek Bobo vypravuje

Jmenuji se Bobo a už tři roky žiju v pralese, kde mám zařízený byt. Není moc moderní, ale mně vyhovuje. Jsem pestře zbarvený. Drápky mi každý den brousí moje přítelkyně anakonda Lucka. Mám taky piercing a zlatý zub, což mě dělá nejkrásnějším papouškem v pralese, každý mi závidí. Mám zde spoustu přátel, ale nejraději z nich Lucku. Ta je mou věrnou přítelkyní, ochraňuje mě hlavně na lovu. Zrovna včera po mně skočila krajta Alžběta, dusila mě, škrtila, už to vypadalo, že je se mnou konec, ale najednou ze křoví vylezla Lucka a zachránila mi život. Už nikde nechodím sám, vždy mě doprovází ma nejlepší kamarádka jako můj osobní bodyguard. Dokonce jsem ji požádal, aby u mě i bydlela. Chvíli přemýšlela, ale pak řekla ano. Od té doby se už nikoho a ničeho nebojím, protože vím, že mám za zády Lucku.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: janinka, 29.02.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Papoušek Bobo vypravujeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­