ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.91
Hodnoceno: 11x Prosím, ohodnoť práci

Oslava patnáctých narozenin

Je to tady, jako každý v mém okolí i já jsem se dočkala a dosáhla věku patnácti let. Jelikož mám patnácté narozeniny jen jednou za život, zasloužily by si pořádnou oslavu v kruhu nejbližších přátel. Dlouho jsem přemýšlela nad tím, zda mám pozvat kamarádky do pizzerie, nebo připravit oslavu doma. Domácí oslava zvítězila. Sepsala jsem si proto vše, co jsem chtěla koupit a zařídit.

Pár dní před oslavou jsem jela nakoupit věci ze seznamu. Celý nákup vážil asi tunu, měla jsem co dělat, abych to donesla do auta. Doma jsem potom nafoukla balónky, udělala hudební playlist a připravila nějaké filmy.

Ráno v den oslavy jsem si přichystala reproduktory a zkusila zvukové efekty k filmům. Bylo to úžasné, přesně jako v kině. Na stůl jsem nachystala nějaké brambůrky, popcorn a borůvkové limonády.

Ve dvě hodiny odpoledne přišly všechny kamarádky a oslava mohla začít. Poslouchaly jsme písničky, fotily se a dávaly si dýmku.
Ve čtyři hodiny jsme se rozhodly, že se budeme dívat na horor. Vybraly jsme si V zajetí démonů 2. Při filmu jsme se bály a tiskly se k sobě. Dokonce i na záchod jsme se bály jít.

Po chvíli nám zase otrnulo a některou z nás napadlo, že bychom si mohly dát stezku odvahy a jít k rybníku, který se nachází vedle hřbitova.
Cestou jsme se strašily navzájem, ale bylo to zábavné.
Došly jsme ke hřbitovu, kde už to tak zábavné nebylo. Chvíli jsme jen tak stály a dívaly se na sebe, když vtom najednou zhasla lampa a ze hřbitova se vinul podivný zvuk. Začaly jsme utíkat. Jakmile jsme celé uřícené doběhly domů, daly jsme si další kolo dýmky na uklidnění.

Kolem desáté hodiny jsme party rozpustily a já šla spokojeně spát s novým, skvělým zážitkem.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Oslava patnáctých narozeninMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)