ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.33
Hodnoceno: 6x Prosím, ohodnoť práci

Nikdy nevíš, kdy a jaký bude konec

Byly prázdniny roku 2012 a já jsem se i s mými přáteli chystal do Prahy na první velký koncert známého DJ Aviciiho. Byl jsem natěšený jako malý kluk na svou první hračku. V podvečer jsme vyrazili plně vybavení do pražské O2 Arény. Cesta byla dlouhá - to víte, když se těšíte, trvá vše déle...

Po příjezdu ke známému sídlu koncertů známých zpěváků a zpěvaček jsme stáli nekonečně dlouhou frontu na vstup do haly. A já, plně natěšený a vzrušený, vyhlížel vstupní halu. Ale jako na potvoru se stalo to, co bych ani v tom nejhorším snu nečekal. V plném očekávání jsem dočista upustil lístek zajišťující vstup do arény. Jelikož byl toho dne celkem slušný vichr, nemohl jsem lístek chytit. Po dlouhém pobíhání sem a tam a chytání toho zatraceného lístku jsem už ani nedoufal, že se mi jej podaří ještě někdy uzmout. Když tu náhle vidím, jak vstupenka přistává přímo na hrudi jedné krásné a okouzlující slečny. Ta ihned, co spatřila, jak za letící vstupenkou chvátám, neváhala a běžela mi naproti se vstupenkou v ruce. Po jejím navrácení jsem jí poděkoval a tím začal náš rozhovor.

Po dialogu s tím nejhezčím hlasem na světě jsem zjistil, že se jmenuje Lucka a že jí je 17 let. Zakoukal jsem se do ní. A když jsem zjistil, že jde i na stejnou akci jako já, nevím, co jsem měl dělat dříve, zda plakat štěstím, nebo radostně zařvat. Každopádně s ní ta fronta trvala jen malou chvilku a o kamarádech, kteří už dávno byli někde uvnitř, jsem nevěděl vůbec nic, a ani mě to v tu chvíli nezajímalo.

Po asi 4hodinové pařbě jsme si usmyslili, že si prohlídneme společně v páru noční Prahu, a metrem jsem se dostali k místu zvaném Letná.
Při jednom takovém dlouhém sezení na lavičce na zastávce jsme dostali šílený nápad - navštívit Stromovku, park, který je nádherný ze všech stran.
Procházeli jsme tím parkem, když tu mě náhle Lucka chytla za ruku a něžnými polibky začala svádět mě i mou mysl. A řeknu vám, není nic lepšího než líbat se s holkou v noční Stromovce. Lucka prostě byla můj idol, moje láska na první pohled. Možná si říkáte, že jsem byl blázen, ale v tu chvíli jsem byl omámen láskou. Sváděla mě čím dál víc a víc, a pak to vyvrcholilo tím, že mě samotného pozvala k sobě domů. Bydlela s rodiči, kteří v tu dobu byli někde u babičky na Moravě, v garsonce na kraji pražské městské části Praha-Troja.

O konci tohoto příběhu však nerad mluvím. Jak zní jedno přísloví, že vše jednou skončí, tak je bohužel pravdivé. Cestou k jejímu bydlišti nás potkal její bývalý přítel, člen jedné nejmenované pražské mafie. Jeho ne moc veselý obličej a baseballová pálka v pravé ruce nevěštila nic dobrého...

Po výprasku, jakého se mi už dlouho nedostalo, mi zavolali kamarádi, zda se mi něco nestalo a kde jsem.
Nakonec jsem byl rád, že jsem neutrpěl ještě větší šrámy a dostal se tak domů už v pořádku s přáteli.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: TheCabri, 30.01.2013

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Nikdy nevíš, kdy a jaký bude konecMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­