ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.62
Hodnoceno: 130x Prosím, ohodnoť práci

Můj sen

Jedeme na tábor. Jednoho dne jsme dostali za úkol uvařit guláš v lese nad ohništěm. Natrhali jsme různé rostliny a začali vařit. Všichni dovařili své guláše a vedoucí začali ochutnávat. Ale to neměli dělat. Z toho našeho se totiž jeden z vedoucích přiotrávil. Všechny rostliny, co jsme natrhali, byly totiž jedovaté. Byl večer a šli jsme spát. Najednou se zjevil! Dlouhé šedivé vlasy, zelené oči a ten hrnec! Najednou mě zamrazilo na zádech. V tom podivném hrnci něco žbluňká. Co to asi je? Člověk se přibližuje stále blíž ke mně. Nabídne mi ochutnávku toho neznámého jídla. Nepřijímám, ale člověk mne stále nutí! Klepajícími se rukama sahám po lžičce a ochutnávám. Zakřičím: "POMOC!" Něco se ve mně zdvihá nahoru, že by to jídlo? Je to příšerné! Už je to tady! Křičím: "Pozor, zvracím!" Všechno zůstalo na neznámé osobě. Zadívám se na osobu a zjištění, že je to můj vedoucí, mě zaskočilo. Ale byl to on. A v ruce mněl kastrol a v ruce žabí guláš. Ten, co mi tak nechutnal. Pak někdo zavolá "Budíček!" a já se vzbudím. Když si vzpomenu na tenhle sen, vždy mě rozesměje!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kivulka, 30.09.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj senMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­