ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.46
Hodnoceno: 76x Prosím, ohodnoť práci

Moje nejlepší dovolená

Budu vám vyprávět. Zima, 30. prosinec. Nejlepší dovolená, jakou jsem zažila. Proč? Protože mě čekalo obrovské překvapení. Tak poslouchejte. Měla jsem jet s našima na dovolenou na hory. S našima! Kdo to kdy viděl!? Ve 14 letech. Vlastně jsem měla zrovna patnáctiny. Byla jsem naštvaná a smutná, že neslavím Silvestra a narozky s kamarády na chatě. Naštěstí jsem s sebou měla snowboard. Zdánlivě jediné rozptýlení. Vydali jsme se na cestu. 31. prosinec. Ubytovali jsme se a že budeme s mamkou chystat chlebíčky. Jenže! Zjistili jsme, že nám chybí většina zásob. Zapomněli jsme jednu tašku doma. "Nedá se nic dělat..." Sedli jsme s taťkou do auta a jeli do města. Jenže aby nebylo už tak málo smůly, píchli jsme gumu. Musela jsem do města dojít pěšky. Vrátila jsem se a taťka už na mě z dálky mával, že je všechno v pořádku. Dojeli jsme na chatu a...BUM. Tma. Nikde nikdo. Ticho. Podivný ticho. Něco viselo ve vzduchu. Hlavou mi lítaly otázky: "Kde jsou všichni?" a "Co se to sakra děje?" "ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!" zaburácela tma. Moment. Odkdy tma burácí a křičí "ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK"? Asi jsem se zbláznila, tohle je na jeden den trochu moc. Rozsvítila jsem a zpod stolů, skříní a dalších skrýší vylezli moji kamarádi. Jo, přesně ti, kteří se měli bavit beze mě. Všichni to na mě nastrojili. Ale to neva. Hlavně že jsou tady. Celý večer jsme se dobře bavili. Smáli. Tančili. A na závěr? Bylo to super. Příštího Silvestra trávím zase na horách. A s kamarády. A bez rodičů! :-)

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: klarinet.., 05.01.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje nejlepší dovolenáMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­