ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.38
Hodnoceno: 29x Prosím, ohodnoť práci

Mám - nemám rád nakupování

Nakupování není nudná špatná věc, pokud navštívíme s maminkou hračkářství, papírnictví nebo obchod se sportovními potřebami. Tam však nechodíme často, většinou jen, když mám slavit svůj svátek nebo narozeniny. Na Vánoce mi maminka kupuje dárky spíš tajně, abych je neviděl. Já je však většinou objevím a stejně si je prohlédnu.
V hračkárně si nejraděj prohlížím stavebnice lego, vojáčky a pistolky. V současnosti tam kupujeme především plastikové modely letadel, aut i lodí. Rád je doma sestavuji. Do papírnictví chodíme pro papírové modely, které slepuji. Některé takové malé modely získávám i z časopisů, které si sháním v trafice. Ve sportu jsme například zakoupili kolo, koloběžku, brusle, boby na sáňkování, kopací míč a také stan a spací pytel.
Nerad nakupuji oblečení a boty. Vadí mi, že každé kalhoty nebo boty musím v kabince vyzkoušet, aby mi dobře padly. Často to trvá dlouho a navíc jsem smutný, když třeba právě boty, které se mi líbí nejvíce, mě tlačí.
Potraviny si vozíme většinou z Terna, tam mě nákup docela baví. Vozík se plní vším možným a vždy se v něm najde místo i pro dobroty, které mi chutnají – pizzu, kuřecí párečky, lipánky a jogurty, banány, řezy a čokoládu. Čerstvé pečivo a občas nějaké drobnosti nakupujeme v obchodě v Zámostí.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jirka K. , nyní 7.B, 24.03.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mám - nemám rád nakupováníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­