ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.38
Hodnoceno: 29x Prosím, ohodnoť práci

Mám - nemám rád nakupování

Nakupování není nudná špatná věc, pokud navštívíme s maminkou hračkářství, papírnictví nebo obchod se sportovními potřebami. Tam však nechodíme často, většinou jen, když mám slavit svůj svátek nebo narozeniny. Na Vánoce mi maminka kupuje dárky spíš tajně, abych je neviděl. Já je však většinou objevím a stejně si je prohlédnu.
V hračkárně si nejraděj prohlížím stavebnice lego, vojáčky a pistolky. V současnosti tam kupujeme především plastikové modely letadel, aut i lodí. Rád je doma sestavuji. Do papírnictví chodíme pro papírové modely, které slepuji. Některé takové malé modely získávám i z časopisů, které si sháním v trafice. Ve sportu jsme například zakoupili kolo, koloběžku, brusle, boby na sáňkování, kopací míč a také stan a spací pytel.
Nerad nakupuji oblečení a boty. Vadí mi, že každé kalhoty nebo boty musím v kabince vyzkoušet, aby mi dobře padly. Často to trvá dlouho a navíc jsem smutný, když třeba právě boty, které se mi líbí nejvíce, mě tlačí.
Potraviny si vozíme většinou z Terna, tam mě nákup docela baví. Vozík se plní vším možným a vždy se v něm najde místo i pro dobroty, které mi chutnají – pizzu, kuřecí párečky, lipánky a jogurty, banány, řezy a čokoládu. Čerstvé pečivo a občas nějaké drobnosti nakupujeme v obchodě v Zámostí.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mám - nemám rád nakupováníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)