ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.31
Hodnoceno: 13x Prosím, ohodnoť práci

Lízátko Chupa Chups vypravuje

Jsem lízátko se jménem Chupa Chups. Narodilo jsem se 1. prosince 2010 v továrně na cukrovinky v Německu, ale odvezli mě spolu s milionem bratrů a sester do Plzně. Nyní žiji v obchodním domě Tesco v regálu se sladkostmi. Zbylo mi už jen tisíc bratrů a sester.

Navštěvuji školu o poličku níže, než bydlím. Učím se tyto předměty: chemii, chování, zeměpis, výtvarnou výchovu a psychologii. Dvakrát v týdnu chodím cvičit do posilovny. Škola mě moc baví a nejraději mám předmět psychologie. Nyní se zdokonaluji v práci s lidmi, abych mohlo skončit u nich v bříšku.

Ve volném čase hraji s kamarády ze sousední krabice fotbal s bonbonky z pytlíčku. Taky rádo čtu lístky s nákupem, které lidé ztratí nebo zahodí. A miluji malování. Můj největší obraz měřil 1 centimetr na výšku a 2 centimetry na šířku!

Svoji budoucnost si představuji u lidí, někde doma ve spíži nebo u někoho v bříšku. Mám rádo lidi, jež si pochutnají na mě i na mých bratrech a sestrách. Mým snem je být ozdobou balíčku se sladkostmi, jenž lidé mohou věnovat děťátku jako dárek nebo jen tak z lásky. Také bych chtělo potěšit všechny lidi svou neodolatelnou chutí jahod, malin, ostružin, borůvek a rybízu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nikola Králová, 05.06.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Lízátko Chupa Chups vypravujeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­