ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.47
Hodnoceno: 15x Prosím, ohodnoť práci

Lízátko Chupa Chups vypravuje

Jsem lízátko se jménem Chupa Chups. Narodilo jsem se 1. prosince 2010 v továrně na cukrovinky v Německu, ale odvezli mě spolu s milionem bratrů a sester do Plzně. Nyní žiji v obchodním domě Tesco v regálu se sladkostmi. Zbylo mi už jen tisíc bratrů a sester.

Navštěvuji školu o poličku níže, než bydlím. Učím se tyto předměty: chemii, chování, zeměpis, výtvarnou výchovu a psychologii. Dvakrát v týdnu chodím cvičit do posilovny. Škola mě moc baví a nejraději mám předmět psychologie. Nyní se zdokonaluji v práci s lidmi, abych mohlo skončit u nich v bříšku.

Ve volném čase hraji s kamarády ze sousední krabice fotbal s bonbonky z pytlíčku. Taky rádo čtu lístky s nákupem, které lidé ztratí nebo zahodí. A miluji malování. Můj největší obraz měřil 1 centimetr na výšku a 2 centimetry na šířku!

Svoji budoucnost si představuji u lidí, někde doma ve spíži nebo u někoho v bříšku. Mám rádo lidi, jež si pochutnají na mě i na mých bratrech a sestrách. Mým snem je být ozdobou balíčku se sladkostmi, jenž lidé mohou věnovat děťátku jako dárek nebo jen tak z lásky. Také bych chtělo potěšit všechny lidi svou neodolatelnou chutí jahod, malin, ostružin, borůvek a rybízu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Lízátko Chupa Chups vypravujeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)