ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.39
Hodnoceno: 61x Prosím, ohodnoť práci

Kouzelný prsten

Dnes jsem oslavila narozeniny a dostala jsem spoustu dárků. Mezi dary byl i malý, úplně obyčejný dětský prstýnek, který mi daroval děda. Nevím ani, proč zrovna takový obyčejný prstýnek. Ale co, kouknu na ostatní. Nikde nevidím to rádio, které jsem si tolik přála. Samé knížky, trička, jiné oblečení a ten prstýnek. Poděkuji, knížky dám do knihovny, oblečení do skříně a nasadím si prsten. Najednou... Co je to? Nějaká krabice na mém stole. Otevřu ji. Rádio! Moje vytoužené rádio. Ten prsten je kouzelný? Ne. To je přece nesmysl. Ale to rádio! Vyzkouším ho. Přeji si, abych se ocitla mezi samými zvířaty. V tu ránu jsem v pralese a kolem mě poletují papoušci, lezou hadi a běhá spousta dalších zvířat. Ale co to zašumělo? Něco jde ke mně. A skáče na mě. Jaguár! Otočím prstenem a jsem ve svém pokoji. Pustím si rádio. Rádio hraje, je to však můj budík a na břiše mi sedí náš kocour. To byl teda pěkný jaguár!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Tereza Vernerová, 14.10.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kouzelný prstenMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­