ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.60
Hodnoceno: 15x Prosím, ohodnoť práci

Komár a já

Sotva jsem ulehl do své vyhřáté postele, začal jsem se škrábat na noze. Měl jsem tam červené kousnutí od komára. Ignoroval jsem to, snažil se neškrábat, ale po minutě přibylo další.

Hledal jsem komára po pokoji pohledem.
"To je ale smůla, zrovna se usadil na druhé straně," pomyslel jsem si, protože se mi vůbec nechtělo vylézat z postele.
Počkal jsem si tedy, až přiletí blíž. Chvíli se ozývalo jen otravné bzzz, pak mi ale přistál přímo na tváři. Vítězoslavně jsem se pousmál a pokusil se ho zabít. Jenže sám od sebe jsem schytal takovou facku, že kdybych neležel, tak by mě určitě položila. Komár stihl uletět...

Ještě jsem se nestihl ani otřepat a už mi seděl na druhé tváři. Asi je vám jasné, jak to skončilo tentokrát. Úplně stejně jako předtím.
Takhle jsem se ještě chvíli fackoval, než jsem se pořádně naštval. Schoval jsem všechny části svého těla pod peřinu a ani se nehnul.

Po chvíli jsem zaslechl zase ono bzzz a s lišáckým úsměvem jsem si sám pro sebe řekl: "Zkus si sem najít cestu!"
Ale co čert nechtěl, komár byl najednou pod peřinou. Začal mě opět štípat. Vykopl jsem peřinu nad sebe, aby otravný hmyz mohl odletět. Musel jsem si stoupnout, jak jsem byl naštvaný.

Vtom se stalo něco krásného. Komára jsem zašlápl! A jak jsem začal skákat radostí, při každém dopadu jsem mu ještě naložil... Byl to nepopsatelný, vítězoslavný pocit.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 24.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Komár a jáMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­