ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.31
Hodnoceno: 61x Prosím, ohodnoť práci

Jak jsem porušil zákon

Člověk si ani běžně neuvědomuje, jak nebezpečně tenká je hranice mezi chováním, které je přijatelné a protizákonné. A to vůbec nemusí jít jen o trestní zákon, jak jistě každého napadne jako první.
I naše rodina má své zákony, které je někdy docela těžké dodržet. O to těžší je to pro sedmnáctiletého kluka, jenž má teď právě pocit, že všechno ví nejlíp a navíc chce, aby ho kamarádi uznávali.
Letos o prázdninách jsem porušil "náš" zákon poměrně nesmyslným dobrodružstvím. Jel jsem do Kolína k dědovi a nenapadlo mě nic chytřejšího než "machrovat" před kluky. Tajně jsem si z dědovy kůlny vyvezl motorku, počkal, až bude "čistý vzduch", a tradá po vesnici.
Asi by se na nic nepřišlo nebýt zvídavé paní sousedky, jež se ještě večer ptala dědy, jak dlouho mám řidičák. Ještě nezapomněla připomenout, jak moc se to líbilo klukům, které jsem vozil...
Co mám vyprávět, průšvih byl na světě!
Asi nejhorší na tom je, že jsem zklamal dědu, který i přes to byl takový dobrák, že to zůstalo naším malým chlapským tajemstvím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: drrozzdíík, 20.10.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak jsem porušil zákonMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­