ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.82
Hodnoceno: 104x Prosím, ohodnoť práci

Dovolená v Tunisku

Na začátku prázdnin jsme se s rodiči a sestrou rozhodli vypravit na letní dovolenou do Tuniska. Tuto zemi jsme si vybrali z důvodu poznání exotické krajiny, teplého moře a luxusního ubytování. Cestou jsme neměli žádné problémy a po dvou hodinách strávených v letadle jsme se konečně ocitli v Tunisku. Po příjezdu na hotel jsme si vybalili cestovní zavazadla a vypravili se ihned k moři ohlédnout písečnou pláž.

Kromě dní strávených u moře jsme se také vydali na několik zajímavých fakultativních výletů. Jedním z nich byla návštěva krokodýlí farmy, kde jsme měli možnost zhlédnout krmení krokodýlů. Další výlet představoval projíždku po poušti a olivových hájích na velbloudech. Vyjíždka se všem ze začátku líbila, ale vtom se stala zvláštní událost. Jeden z velbloudů si neštastně poranil nohu. Všchni jsme čekali, co bude dál. Nakonec jsme museli sesednout z velbloudů a vypravit se do nejbližší oázy, kde nám zapůjčili velbloudy jiné, kteří nás pak dopravili zpátky na hotel. Až na menší potíže se projíždka povedla.

Dovolená utekla jako voda, všem se moc líbíla a odjížděli jsme domů s tím, že se sem jednou určitě vrátíme.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kačenka.K, 11.04.2008

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dovolená v TuniskuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­